کسب درآمد از کارت ویزیت الکترونیکیبازاریابی در کارن کارت = کسب درآمد

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت
 • هر مشتــری 20% پـورسانت

  هر چیزی که میخواهید آن سوی ترس های شماست...

  با ما کسب و کار پردرآمد فروش را تجربه کنید، با فروش هر کارن کارت 20% پورسانت از آن شما خواهد شد. کافیه کسب و کارهای مختلف را با کارت ویزیت الکترونیکی کارن کارت آشنا کنید و برای به روز شدن کمک شون کنید.

  فراموش نکنید موفقیت توی مسیره نه مقصد، ما در این مسیر همراه تونیم وحمایتتون خواهیم کرد.

  پورسانت بازاریابی اینترنتی
 • تسویه لحظه ای مبلغ بازاریابی

  تسویـه لحظـه ای مبلغ با نماینده فروش

  هر بازاریاب بعد از فروش 5 کارت ویزیت الکترونیکی اعتباری معادل 200 هزار تومان در پنلش داره و برای ثبت کارت ویزیت الکترونیکی ششم می¬تونه، مبلغ کارن کارت را بصورت نقدی از مشتری دریافت و هزینه کارت ویزیت ششم را از اعتبار ایجاد شده در پنل کاربریش به کارن کارت پرداخت کنه. به این ترتیب بدون نیاز به منتظر بودن جهت واریز پورسانت از طرف شرکت به حسابتون، شما می تونید بیشتر و بیشتر درآمد کسب کنید.

 • امکان همکاری پاره وقت

  درآمد تمام وقت را با کاره پاره وقت تجربه کنید

  آیا تا به حال به شغل پاره وقت فکر کرده‌اید که در کنار شغل اصلی‌تون، یک کار پاره وقت هم داشته باشید؟ یا خیلی ساده و با پشتکار با صرف زمانی کوتاه به درآمد مقعول برسید؟ می‌خواهید قبل از ورود به دنیای تجارت تنی به آب بزنید و با شرایط ما آشنا شوید؟

  یکی ازمحاسن همکاری با کارن کارت امکان انتخاب زمان مناسب برای کار در طول روز توسط خودتونه. ما برای همکاری با افراد با انگیزه و خلاق در زمینه فروش مشتاقیم.

  بازاریابی اینترنتی پاره وقت
 • بازاریابی اینترنتی

  بدون نیاز به تجربه و تخصص بالا

  برای شروع هر کاری نیاز به کلی تجربه و تخصص هست اما با حمایت ما از شما، برای کار در کارن کارت نیاز به تجربه بالا و تخصص نیست!

  ما معتقدیم همه ی افراد موفق از جایی شروع کرده اند که، تجربه و تخصص کافی نداشته اند

  رمز موفقیت آنان شروع است... شروعی که اولین گام برای بدست آوردن موفقیته ، شما اولین گام را بردارید ما در کنارتان خواهیم موند.

 • آشنا شدن با دوستان جدید

  فروش کارن کارت به برقراری ارتباط با کسب و کارهای جدید نیاز داره که تو این ارتباطات، می تونید با دوستان جدید آشنا بشید و دامنه ارتباطات شما در زمینه های مختلف وسیعتر و وسیعتر میشه.

  بازاریابی اینترنتی
 • حفظ محیط زیست

  کمک به گسترش فرهنگ محیط زیست

  همه ما تجربه ی گرفتن و دور انداختن کارت ویزیت کاغذی را داریم با این حال که میدونیم برای به وجود آمدن این کارت ها چقدر محیط زیست آسیب می بینه، بیایید به سهم خودمون دست از تخریب محیط زیست برداریم.

  کارن کارت برای گسترش فرهنگ نگهداری از محیط زیست اولین قدمو برداشته. هر کسب و کاری با استفاده از کارن کارت میتونه به سهم خود تو حفظ محیط زیست کمک کنه.

اگر عضو کارن کارت باشیـد...

 • اولین مزیت کارت ویزیت الکترونیک

  در تلفـن همراه مشتریـان خـود مانـدگار هستیــد.

 • سومین مزیت کارت ویزیت الکترونیک

  شماره مشتریـان خـود را داریــد.

 • کسب و کارتان را با فیـلم و عکس معرفی می کنیــد.

  دومین مزیت کارت ویزیت الکترونیک
 • کارت ویزیـت قابـل ویرایـش داریــد.

  چهارمین مزیت کارت ویزیت الکترونیک
کارن کارت - کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیکی

از تمایل شما به همکاری با کارن کارت در فروش خدمات مربوط به کارت ویزیت الکترونیک بسیار سپاسگذاریم. به این منظور میتوانید از سیستم بازاریابی کارن کارت بصورت رایگان استفاده نمایید. بازاریاب می تواند به صورت کاملا رایگان در بخش بازاریابی ثبت نام نماید و به فروش خدمات با احتساب پورسانت اقدام نماید. کارن کارت سعی نموده، ضمن ایجاد بستری ساده و مناسب، پورسانت مناسب را برای بازاریابان خود در نظر بگیرد. بازاریاب مجبور به خرید خدمات نیست و تنها نسبت به فروشی که انجام میدهد پورسانت دریافت می نماید. بازاریاب می تواند به صورت کاملا رایگان وارد سیستم بازاریابی و فروش کارن کارت گردد و نسب به فروش هر کارت ویزیت، 20% پورسانت دریافت نماید.

عضویت در سیستم
393 تعداد کاربران
تعداد کاربران
602 تعداد کلمات رزرو شده
تعداد کلمات رزرو شده
55015 تعداد پیامک های ارسالی
تعداد پیامک های ارسالی

همیـــن حالا ثبت نـــام کنیـــد

ما در کارن کارت برای بازاریابان خود قوانین و شرایط واضح و مشخصی را برای ادامه همکاری حاضر نموده ایم، تا قادر باشیم به منصفانه ترین شکل ممکن خدمات خود را ارائه دهیم.

قوانین بازاریابی

لیستی از سوالات متداول بازاریابان کارن کارت را که طی مرور زمان از ما پرسیده اند برای شما حاضر نموده ایم تا شما با استفاده از آن ها بتوانید هرچه سریع تر کار خود را آغاز کنید.

سوالات متداول

اگر تصمیم گرفته اید بازاریاب کارن کارت شوید و سوالات خاصی در این زمینه دارید، شما قادر هستید با شماره تماس مستقیم زیر تماس بگیرید و یا این که فرم مشاوره بازاریابی را تکمیل و ارسال نماید تا کارشناسان ما با شما در اسراع وقت تماس حاصل نمایند.

درخواست شروع مشاوره بازاریابی