در این مقاله در مورد بازاریابی محتوا ،جهت جذب مشتری صحبت خواهیم نمود. تا کنون چه روش هایی را برای رشد کسب و کار خود انتخاب کرده اید و چه کارهایی انجام داده.
اخبار بازاریابی و فروش توسعه مهارتهای فردی راههای توسعه کسب وکار

بازاریابی محتوا

در این مقاله در مورد بازاریابی محتوا ، جهت جذب مشتری صحبت خواهیم نمود. تا کنون چه روش هایی را برای رشد کسب و کار خود انتخاب کرده اید و چه کارهایی انجام داده اید؟ آیا همیشه شما به دنبال مشتری بوده‌اید؟ صدها روش متفاوت برای جذب مشتری جدید و افزایش فروش محصولات شما وجود دارد. اما آیا همه آنها موثر خواهد بود؟ قطعا این روش ها مزایا و معایب بی شماری را به همراه خود خواهد داشت.

بازاریابی با روشی مفید

خیلی از افراد در سطح جهان با شنیدن کلمه بازاریابی، نا خودآگاه تبلیغاتی را به خاطر می‌آوردند که برای آنها ایجاد مزاحمت کرده است و همیشه حسی منفی نسبت به این عبارت دارند.
اما آیا واقعا این چنین است؟
روش های دیگری مانند تولید محتوا وجود دارد که ارزش افزوده ای را برای مخاطبین شما به ارمغان می‌آورد. این روش تمرکز بر جذب مشتری توسط محتواها و مقالات مفید دارد.
هر چه قدر شما بتوانید محتواهای مفید و جذاب برای مشتریانتان تولید کنید که آگاهی کاملی در مورد کسب و کار شما به مخاطب بدهد و مشتری حس کند از خرید محصولات شما ضرر نخواهد کرد؛ قطعا در امر بازاریابی محتوا و جذب مشتری موفق‌تر خواهید بود.

بازاریابی محتوا به بازاریابی ربایشی و درونگرا هم معروف است.

در این مقاله در مورد بازاریابی محتوا ،جهت جذب مشتری صحبت خواهیم نمود. تا کنون چه روش هایی را برای رشد کسب و کار خود انتخاب کرده اید و چه کارهایی انجام داده.

تفاوت بین بازاریابی سنتی و بازاریابی محتوا

در گذشته که دنیای وب و اینترنت تا این حد گسترده نشده بود، همه کسب و کارها به دنبال راه هایی برای ارائه تبلیغاتشان بر بستر رسانه‌های جمعی مانند روزنامه و تلویزیون و رادیو بودند. این قضیه به معنای آن است که شما برای جذب مشتری به دنبال مشتری می‌رفتید و با هر طریقی سعی در افزایش فروش محصولات داشتید.

بازاریابی محتوا یا بازاریابی درون گرا :

  • در این نوع بازاریابی، تعامل با مشتری یک تعامل دو طرفه خواهد بود.
  • در بازاریابی محتوا، مشتریان به دنبال شما می‌گردند و شما را پیدا خواهند کرد.
  • در بازاریابی درونگرا برای مشتریان ارزش ایجاد کرده‌اید و خود به خود، امر جذب مشتری انجام می‌شود.
  • در این روش علاوه بر فروش محصولات، مشتریان را سرگرم کرده اید و آموزش هایی را در اختیار مشتریان قرار داده اید.

حتما برایتان پیش آمده است که در زمان نیاز به خرید محصولی به سراغ گوگل رفته‌اید و در مورد برندهای تولید کننده آن محصول و تفاوت آنها ، تحقیق کرده اید.
کدام سایت برایتان جذاب‌تر است؟
سایتی که اطلاعات کاملی از آن محصول، نحوه استفاده از آن محصول، مزایا و معایب آن محصول و حتی نظرات کاربرانی که آن محصول را خریدار کرده اند؛ را داشته باشد یا سایتی که فقط در مورد فروش محصولات توضیح کلی و یا کوتاهی درج کرده است. قطعا به سایت اول بیشتر اطمینان خواهید کرد زیرا اطلاعات کامل تری را در اختیار شما گذاشته است. حتی اگر سایت اول، سایتی فروشگاهی باشد و آن محصول را داشته باشد، قطعا جذب آن شده و از همان سایت خرید محصول را انجام می‌دهید.

در این مقاله در مورد بازاریابی محتوا ،جهت جذب مشتری صحبت خواهیم نمود. تا کنون چه روش هایی را برای رشد کسب و کار خود انتخاب کرده اید و چه کارهایی انجام داده.

در مطالب بعدی، بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

www.karenkart.com

کارن کارت
کارن کارت، کارت ویزیت الکترونیکی است. به کمک کارت ویزیت الکترونیکی می توانید هم کسب و کار خود را با فیلم و عکس معرفی کنید هم از طریق کارت ویزیت الکترونیکی شماره مخاطبین خود را جمع آوری و یک باشگاه مشتریان بسازید.کارت ویزیت الکترونیکی جایگزین مناسبی است برای کارت ویزیت های کاغذی که پس از مدت کوتاهی دور انداخته می شوند. کارن کارت یک کارت ویزیت الکترونیکی دیجیتال است که به شما قابلیت ارسال پیامک به مخاطبین را هم می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.