در این مطلب ما به بررسی دو نوع کارت ویزیت الکترونیکی که بیشترین مخاطب را دارند  یعنی inoti  ( آی نوتی ) و کارن کارت پرداخته ایم.کارت ویزیت
کارت ویزیت کارت ویزیت الکترونیکی مقالات کارت ویزیت الکترونیکی

inoti ( آی نوتی ) و کارن کارت

کارت ویزیت الکترونیک راهکاری برای ایجاد ارتباطی موثر و مداوم با مخاطبین و مشتریان شما می‌باشد. اخیرا برخی شرکت ها اقدام به ارائه کارت ویزیت الکترونیکی نموده اند در این مطلب ما به بررسی دو نوع کارت ویزیت الکترونیکی که بیشترین مخاطب را دارند  یعنی inoti  ( آی نوتی ) و کارن کارت پرداخته ایم.

نحوه کار کارن کارت و iNoti ( آی نوتی ) :

در هردو این کارت ویزیت ها مخاطب کلید واژه ای برای معرفی خود انتخاب می کند. این کلید واژه می تواند شامل کلمات و اعداد باشد. مشتریان می بایست این کلمات کلیدی را به سرشماره هایی پیامک نموده تا کارت ویزیت الکترونیکی کسب و کار را دریافت نمایند.

inoti  ( آی نوتی ): ارسال کلمه کلیدی به سرشماره ۱۰۰۰۸۵۹۰

کارن کارت: ارسال کلمه کلیدی به سر شماره ۱۰۰۰۳۳۰

کارت ویزیت الکترونیکی inoti  ( آی نوتی ) صرفا همان پیامکی است که در جواب پیامک ارسالی مشتریان دریافت می شود. مخاطبان کارت ویزیت الکترونیکی کارن کارت، لینک کارت ویزیت الکترونیکی را در جواب پیامکشان دریافت می کنند. و پیامک دریافتی درواقع راه ورود به کارت ویزیت افراد و کسب و کار ها می باشد. در کارت ویزیت کارن کارت افراز می توانند ویدئو، عکس، لینک شبکه های اجتماعی و آدرسشان را به اشتراک بگذارند.

هزینه کارت ویزیت الکترونیکی:

آی نوتی:

در این مطلب ما به بررسی دو نوع کارت ویزیت الکترونیکی که بیشترین مخاطب را دارند  یعنی inoti  ( آی نوتی ) و کارن کارت پرداخته ایم.کارت ویزیت

کارن کارت:

در این مطلب ما به بررسی دو نوع کارت ویزیت الکترونیکی که بیشترین مخاطب را دارند  یعنی inoti  ( آی نوتی ) و کارن کارت پرداخته ایم.کارت ویزیت

قابلیت های مشابه کارن کارت و iNoti :

 • سامانه ارسال SMS

جهت استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی، تنها کافیست شارژ پنل پیامکی خود را، به میزان دلخواه افزایش دهید و با استفاده از امکانات متفاوت پنل ارسال SMS، اقدام به ارسال پیامک نمایید.

نحوه کار کرد این سامانه در کارن کارت و ای نوتی مشابه هم است.

قابلیت های اختصاصی iNoti ( آی نوتی ) :

 • کدهای USSD

عبارت کدهای USSD برگرفته از Unstructured Supplementary Service Data به معنای ارسال پیام از طریق کدهای دستوری ستاره مربعی، یک روش ارسال پیام در شبکه GSM می‌باشد.این روش بر مبنای تعامل با سرور اپراتورهای موبایل استوار می‌باشد.

در این روش داده‌های ارسالی به سرور، بدون هیچ ذخیره سازی‌ای، پاسخ داده می‌شوند. به این روش اصطلاحاً Session- Based  می‌گویند، بدین معنی که بلافاصله پس از دریافت یک درخواست کدهای USSD از موبایل مخاطبین، یک ناحیه کاری توسط سرور برای درخواست رسیده؛ ایجاد می‌گردد و نرم افزار شروع به برقراری ارتباط با موبایل مخاطب می‌نماید.

مشکلات استفاده از کد ussd که باعث شده کارن کارت این ویژگی را نداشته باشد:

 • برای کاربران که مناطق دورافتاده هستند و از گوشی‌های غیرهوشمند استفاده می‌کنند، USSD راهکار مناسبی نیست.
 • پیام‌های درخواست و پاسخ به USSD قابل دستکاری هستند که باعث شکل‌گیری یک حمله بازپخشی می‌شوند.
 • پاسخگویی آنها زمان بر هستند و می توانند زمان کاربر راهدر دهند.
 • کد های USSD مانند کلمه کلیدی. به یاد ماندنی نیستند.

مبالغ قابلیت کد USSD در کارت ویزیت الکترونیکی inoti  ( آی نوتی ) :

در این مطلب ما به بررسی دو نوع کارت ویزیت الکترونیکی که بیشترین مخاطب را دارند  یعنی inoti  ( آی نوتی ) و کارن کارت پرداخته ایم.کارت ویزیت

 • AdSee

اپلیکیشن اندرویدAdSee  آی نوتی همانند یک بیلبورد تبلیغاتی، کسب و کارتان را تا زمانی که بخواهید؛ به بهترین نحو در معرض نمایش تمامی کاربرانش قرار می‌دهد.

 • Antivirus

نسخه امنیت کامل آنتی ویروس قدرتمند پادویش با پایگاه داده قوی‌ و به‌روزی که از انواع ویروس ها، بد افزارها و باج‌ افزارها دارد؛ به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد تا اطلاعات شما از هر نوع باج افزار و بدافزاری در سطح شبکه اینترنتی در امان باشد. آی نوتی خرید آنتی ویروس ایرانی پادویش را به همه ایرانیان پیشنهاد می‌دهد.

 • رزومه ساز ICV

رزومه ساز آی نوتی (iCV) یکی از سرویس‌های آی نوتی بوده؛ که در راستای معرفی هرچه بهتر افراد و توانمندی‌های آنان، طراحی شده است. در حقیقت این سرویس به همه افراد جامعه کمک می‌کند تا برای خودشان یک صفحه شخصی اختصاصی مانند یک سایت تک صفحه‌ای در دنیای وب داشته باشند؛ و اطلاعاتی را از خودشان مانند بیوگرافی، سوابق تحصیلی، سوابق کاری، مهارت‌ها، کارهای عام المنفعه و علایقشان را در اختیار همگان قرار دهند.

امکانات ICV

 • امکان به اشتراک گذاری لیست علائق و مهارتهای فردی
 • امکان به اشتراک گذاری گالری تصاویر مورد علاقه به صورت دسته بندی شده
 • امکان به اشتراک گذاری اطلاعات تماس و شبکه‌های اجتماعی، کد USSD و EBC
 • امکان به اشتراک گذاری لینک مسیریابی
 • امکان مشاهده لیستی از پیام‌های ارسالی به iCV در پنل مدیریتی
 • امکان به اشتراک گذاری سوابق تحصیلی، کاری و کارهای عام المنفعه
 • امکان به اشتراک گذاری به صورت QR Code و Short link
 • امکان نمایشiCV ثبت شده در صفحات اول گوگل

قابلیت های اختصاصی کارن کارت:

 • کارت ویزیت سازمانی

در کارت ویزیت الکترونیکی سازمانی کارن کارت، می توانید علاوه بر اطلاعات اصلی خود سازمان و یا شرکت، به تعداد اعضای آن نیز کارت ویزیت ثبت نمایید، مشخصات و اطلاعاتشان را ثبت نموده و به صورت نا محدود برای هر شخص ویرایش انجام دهید. با کارت ویزیت الکترونیکی سازمانی کارن کارت دیگر نیازی به طراحی، چاپ و … نخواهید داشت و همیشه در دسترس خواهید بود. کارن کارت بدون نیاز به اپلیکیشن است و علاوه بر ثبت اطلاعات شما بر روی تلفن همراه افراد، شما نیز بانک اطلاعاتی از آنها خواهید داشت.

قیمت کارت ویزیت سازمانی:

تعداد نفرات تا ۵ نفر تا ۲۰ نفر بالای ۲۰ نفر
تعداد پیامک ۵۰۰ ۲۰۰ ۱۰۰۰
قیمت ۴٫۹۰۰٫۰۰۰ ۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲۹٫۰۰۰٫۰۰۰
 • بیس لینک

در اینستاگرام فقط می توان یک لینک در بیو قرار داد که اغلب کافی نیست و اطلاعات لازم رو به فالورها نمی رساند. مثلا لینک تماس واتس آپ یا سایت و یا آدرس را همزمان نمیتوان قرار داد. به کمک ۲۰لینک میتوان هر تعداد لینکی که دوست دارید به محصولات، خدمات،شبکه های اجتماعی و یا پیام‌رسان‌ها داشته باشید.

امکانات  بیس لینک

 • امکان به اشتراک گذاری لیست علائق و مهارتهای فردی
 • امکان قرار دادن بینهایت لینک در یک لینک
 • امکان به اشتراک گذاری اطلاعات تماس و شبکه‌های اجتماعی
 • امکان به اشتراک گذاری لینک مسیریابی
 • امکان به اشتراک گذاری سوابق تحصیلی، کاری و کارهای عام المنفعه
 • امکان به اشتراک گذاری به صورت Short link
 • این قابلیت مخصوص کارن کارت است.

یادبود

یادبود قابلیتی دیگر از کارت ویزیت الکترونیکی کارن کارت می باشد. یاد بود سامانه ای رایگان برای زنده نگه داشتن یاد متوفیان و درگذشتگان عزیز بوده که امکان قرائت فاتحه و صلوات به همراه شمارنده تعداد صلوات ها و فاتحه های خوانده شده و نیز ادعیه و ختم قرآن را فراهم کرده است.

کارن کارت ، ارائه دهنده کارت ویزیت الکترونیکی

کارن کارت
کارن کارت، کارت ویزیت الکترونیکی است. به کمک کارت ویزیت الکترونیکی می توانید هم کسب و کار خود را با فیلم و عکس معرفی کنید هم از طریق کارت ویزیت الکترونیکی شماره مخاطبین خود را جمع آوری و یک باشگاه مشتریان بسازید.کارت ویزیت الکترونیکی جایگزین مناسبی است برای کارت ویزیت های کاغذی که پس از مدت کوتاهی دور انداخته می شوند. کارن کارت یک کارت ویزیت الکترونیکی دیجیتال است که به شما قابلیت ارسال پیامک به مخاطبین را هم می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *