اینترنت مجانی در هند
اخبار

اینترنت مجانی در هند

اداره تلکام هند، اینترنت مجانی را تصویب کرد که ارائه دهندگان خدمات اجازه محدود کردن دسترسی به اینترنت پر سرعت را ندارند. با این وجود برخی از برنامه های کاربردی یا سرویس های حیاتی مانند جراحی راه دور و خودروهای بدون سرنشین خارج  شامل این قانون نمی شوند. اداره تلکام هند (TRAI) محدودیت هایی را برای ارائه دهندگان خدمات  در مورد قراردادهایی وضع کرده که منجر به رفتار تبعیض آمیز راجع به محتوا در اینترنت می شوند.

زیرساخت کشور هند

برای کشور هند زیرساخت های دیجیتالی مهمتر از زیرساخت های فیزیکی بوده و این کشور می بایست ابتدا زیرساخت های دیجیتال را تأمین کرده و برای سهولت در تجارت الکترونیکی و ایجاد محیط  مناسب سیاست گذاری خاص داشته باشد.یک مقام رسمی هند اعلام کرد که تا ماه دسامبر ۲۰۱۸، حدود ۱۲٫۵ وای فای در تمام نقاط پانکایات را تأمین کند.

با توجه به اینکه راه‌آهن در هندوستان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و روزانه میلیون‌ها نفر از افراد برای جا‌به‌جایی از سیستم قطار و ترن‌های برقی استفاده می‌کنند. گوگل در اقدامی مبتکرانه قصد دارد تا پایان سال آینده میلادی ۴۰۰ ایستگاه قطار از جمله ۱۰۰ ایستگاه بسیار پُر تردد این کشور را به شبکه وای فای در ابتدا به صورت رایگان متصل و در دسترس عموم قرار می‌دهد.

اینترنت مجانی در هند
اینترنت مجانی در هند

روزانه ۱۰ میلیون نفر در هندوستان از شبکه حمل‌ونقل ریلی استفاده کرده که بسیاری از آن‌ها به دلیل نبود زیرساخت‌ها دسترسی به اینترنت ندارند. شرکت گوگل قول داده است اینترنتی با سرعت بالایی را به کاربران خود ارائه دهد به طوری که ویدئو‌های HD بدون مشکل سریع لود شده و پخش شود.

با توجه به رقابت و منطق نظام سرمایه‌داری و تجارت آزاد، قطعا این کار گوگل جنبه نوع‌دوستی نداشته و رقابت با دیگر شرکت‌ها در انجام این چنین فعالیت‌هایی جایگاه خاصی برای این شرکت در میان مخاطبان و مصرف کنندگان عرصه فضایی مجازی به ارمغان خواهد آورد.

مایکروسافت در هند

مایکروسافت دیگر شرکت بزرگ در عرصه فناوری و اینترنت با برنامه اینترنت ارزان برای ۵۰۰ هزار روستا در هندوستان یکی از رقبای اصلی گوگل است که به شکل جدی و وسیعی در این زمینه وارد شده است. گوگل از این که تعداد بیشتری از افراد امکان مشاهده تبلیغاتش را داشته باشند قطعا سود خواهد برد. نخست وزیر هند نیز از این تحولات و توسعه زیرساخت‌های اینترنت توسط کمپانی‌های گوگل و مایکروسافت حمایت کرده است.

کارن کارت
کارن کارت، کارت ویزیت الکترونیکی است. به کمک کارت ویزیت الکترونیکی می توانید هم کسب و کار خود را با فیلم و عکس معرفی کنید هم از طریق کارت ویزیت الکترونیکی شماره مخاطبین خود را جمع آوری و یک باشگاه مشتریان بسازید.کارت ویزیت الکترونیکی جایگزین مناسبی است برای کارت ویزیت های کاغذی که پس از مدت کوتاهی دور انداخته می شوند. کارن کارت یک کارت ویزیت الکترونیکی دیجیتال است که به شما قابلیت ارسال پیامک به مخاطبین را هم می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *