در دنیای امروز، ما میدانیم که کسب و کارهای سنتی دیگر جایی در میان زندگی روزمره ما ندارند. تیم ما با تمام قدرت شما را یاری میکند تا بتوانید نه تنها کسب و کارتان را سر پا نگه دارید, بلکه بتوانید آن را رشد دهید.
شرکت توسعه داده پردازی سپنتا، استارتاپ کارن کارت را به منظور ارتقا و رشد هر چه بهتر کسب و کارها راه اندازی کرده است.

امروزه استفاده از کارت ویزیت‌ های چاپی منسوخ شده است. آنها برای مدت کمی کاربرد خواهد داشت. بهترین جایگزین، کارت ویزیت الکترونیکی است. کارت ویزیت الکترونیکی به شما اجازه می‌دهد تا ارتباطی دو سویه با مشتریانتان برقرار کنید و بتوانید تجربه بهتری در فروش رقم بزنید.

تیم طراحی سایت ما قبل از شروع هر کاری کاملا به نیازهای شما گوش می‌دهد و جای هیچ گونه نگرانی را برایتان باقی نمی‌گذارد. اولویت‌های ما با توجه به نیازهای شما شکل می‌گیرد و سپس دست به کار می‌شویم.

بی شک شما هر لحظه که اطلاعات یا محصول و یا هر چیزی را در گوگل جستجو میکنید به دنبال بهترین نتیجه و بهترین محتوا در مورد آن کلمه سرچ شده هستید ، گوگل هم همینطور …
موتورهای جستجو بخصوص گوگل، وب سایتهایی را ارزشمند میداند که محتوای بکر و مفید دارند از این رو محتوا سازی بر اساس الگوریتم های گوگل سئو سایت شما را به طرز غیر قابل باوری بالا خواهد برد طوریکه شما از نتایج بدست آمده شگفت زده خواهید شد.
تیم محتوا ساز کارن کارت مقالاتی را بر اساس اصول سئو برای وب سایت شما تولید میکند که بهترین امتیازات را از الگوریتم های گوگل دریافت میکنید.

یکی از نیازهایی که بسیاری از کسب و کارها آن را احساس می‌کنند اما نیروی متخصص مناسبی را برای آن پیدا نمی‌کنند، خدمات تولید محتوا است. کارن کارت با همراهی چند صد مترجم، ویراستاری و نویسنده متخصص در زمینه‌های مختلف، در دو نوع ترجمه‌ای و تالیفی به کسب‌وکارهای بزرگی در زمینه‌ی تولید محتوای متنی کمک می‌کند. نویسندگان کارن کارت علاوه بر آشنایی تخصصی با ترجمه، اصول ویراستاری و سئو، محتواهایی کاربردی و مطابق با استانداردهای سئو را به کسب‌وکارها تحویل خواهند داد. این مطالب مطابق با استراتژی محتوایی کسب‌وکار قابل طراحی خواهد بود.

با یک ثبت نام رایگان و طی کردن چند مرحله ساده می توانید به راحتی کسب درآمد کنید.

برای اینکه در کارن کارت به عنوان عامل فروش فعالیت کنید بر روی دکمه عضویت کلیک کنید و اطلاعات لازم را تکمیل کنید.

پس از ثبت نام در سایت کارن کارت برای آشنایی با خدمات و آموزش اصول بازاریابی دیجیتال به گروه واتساپ ویژه عاملین فروش مراجعه کنید و به فیلم و راهنمای آموزشی هر بخش دسترسی پیدا کنید. در پایان هر هفته جلسات مشاوره ای برای اشنایی بیشتر با خدمات و رفع مشکلات برگزار میشود تا بتوانید به خوبی به تمامی خدمات ارزشمند کارن کارت آشنا شویدو بتوانید فروش فوق العاده ای را تجربه کنید.

  • با فروش هر کارت ویزیت الکترونیکی کارن کارت 30% پورسانت از آن شما خواهد شد. کافیه کسب و کارهای مختلف را با کارت ویزیت الکترونیکی کارن کارت آشنا کنید و برای به روز شدن کمک شون کنید. فراموش نکنید موفقیت توی مسیره نه مقصد، ما در این مسیر همراه تونیم وحمایتتون خواهیم کرد

    تسویـه لحظـه ای مبلغ با نماینده فروش


    هر عامل فروش بعد از فروش 4 کارت ویزیت الکترونیکی اعتباری معادل 300 هزار تومان در پنلش داره و برای ثبت کارت ویزیت الکترونیکی پنجم می تونه، مبلغ کارن کارت را بصورت نقدی از مشتری دریافت و هزینه کارت ویزیت پنج را از اعتبار ایجاد شده در پنل کاربریش به کارن کارت پرداخت کنه. به این ترتیب بدون نیاز به منتظر بودن جهت واریز پورسانت از طرف شرکت به حسابتون، شما می تونید بیشتر و بیشتر درآمد کسب کنید.