وفاداری مشتریان با کارت ویزیت الکترونیکیوفاداری مشتریان
  • برنامه ریزی کسب و کارها برای توسعه فروش و افزایش درآمد خود اغلب بر جذب مشتریان جدید استوار است و با راهکارهایی مانند کمپین‌های تبلیغاتی و قرار دادن تخفیفات ویژه برای مشتریان جدید سعی می‌کنند تا افراد جدیدی را به جمع مشتریان خود اضافه کنند. با این حال کمتر به این نکته توجه می کنند که با ارائه‌ی خدمات خوب، ارایه تخفیف های جذاب وجلب رضایت مشتریان می توانند مشتریان فعلی را به مشتریان وفادار تبدیل کنند و از این طریق درآمد خود را افزایش دهند.


    فراموش نکنید در دنیای کسب‌و‌کار فعلی، مشتریان وفادار و متعهد، حامیان برند شما هستند و در حلقه‌ی اجتماعی و افراد پیرامون خود، به عنوان سفیر و نماینده‌ی شما عمل می‌کنند. مشتری امروز شما، پیش از اینکه برای اولین بار از شما خرید کند، به فروشگاه و شرکت دیگری وفادار بوده است. و بنا به دلایلی این فرد به خرید شما ترغیب شده است. شما باید از این فرصت استفاده کنید و این فرد را به یک مشتری وفادار تبدیل کنید.این نکته را هم به یاد داشته باشید: به هر دلیلی که این مشتری جدید را پیدا کرده باشید، به همان دلیل هم ممکن است او را از دست بدهید.


    کارن کارت مفتخر است از پنل وفاداری مشتری خود رونمایی کند. این پنل به کسب و کارهای متوسط و کوچک امکاناتی ارایه می دهد تا بتوانند روابط بلند مدت با مشتریان خود ایجاد کنند و مشتریانشان را به کسب و کارشان وفادار سازند.


    در این پنل می توانید مشتریان را تنها از طریق ارسال یک پیامک در باشگاه مشتریان خود عضو کنید و با ثبت مبلغ خرید فعلی آنها، و ارسال یک کد تخفیف، پرداخت تخفیف به آنها را به خرید بعدی موکول کنید و به این ترتیب شانس خرید مجدد مشتریان از خود را بالاتر ببرید. با این روش مشتریان نیز با اطلاع از تخفیف که نزد شما برای خرید های بعدی شان محفوظ است تشویق می شوند در آینده نیز محصولات شما را برای خرید انتخاب کنند و از این طریق درآمد خود را افزایش می دهید بلکه بعد از مدتی صاحب یک بانک اطلاعاتی کامل و دقیق از مشتریان خود هستید که می توانید با برقراری ارتباطی بلند مدت و پایدار با آنها سودآوری کسب و کار خود را تضمین کنید.


    جهت اطلاعات بیشتر در مورد این سامانه می توانید به شماره 09909455955 در واتساپ پیام دهید تا کارشناسان ما برای ارایه توضیحات بیشتر و مشاوره در خصوص افزایش درآمدتان با شما تماس بگیرند.