در دنیای امروز، ما میدانیم که کسب و کارهای سنتی دیگر جایی در میان زندگی روزمره ما ندارند. تیم ما با تمام قدرت شما را یاری میکند تا بتوانید نه تنها کسب و کارتان را سر پا نگه دارید, بلکه بتوانید آن را رشد دهید.
شرکت توسعه داده پردازی سپنتا، استارتاپ کارن کارت را به منظور ارتقا و رشد هر چه بهتر کسب و کارها راه اندازی کرده است.

کارت ویزیت الکترونیک کارن کارت با آدرس وب سایت www.karenkart.com برای کاربران و تمام علاقه مندان به خدمات خود امکانی را فراهم آورده است تا مشترکین قادر باشند از فروش سرویس های کارن کارت به کسب درآمد بپردازند. این امکان را کسب درآمد از کارن کارت یا مشارکت در فروش یا Affiliate Marketing می نامیم، که تمام مراحل انجام این کار در قالب قوانین موجود در بند های ذیل محدود و کنترل شده اند، شما قبل از شروع فرآیند عاملیت فروش برای کارن کارت می بایست تمام این قوانین را به صورت دقیق مطالعه نمایید.

1- در صورتی که در سیستم عاملیت فروش کارن کارت عضو شوید به این معنی است که تمامی موارد موجود در این توافقنامه را پذیرفته و نسبت به اجرای تمام آن ها به شکل صحیح متعهد می شوید.

2- عامل فروش کارن کارت در هنگام ثبت نام موظف است اطلاعات خود را به صورت صحیح و دقیق وارد کند بدیهی است در صورت عدم ثبت دقیق اطلاعات، کارن کارت مسئولیتی در قبال عواقب ناشی از آن نخواهد داشت.

3- پس از تکمیل ثبت نام در سیستم، به صورت خودکار کد عاملیت فروش به شما تعلق میگیرد که لازم است درهنگام ثبت نام کاربر(مشتری) از طریق عامل فروش، کد مربوطه در قسمت تعیین شده ثبت گردد.

4- عملیات های عاملیت فروش و محاسبه پورسانت در کارن کارت به صورت سیستمی هستند و احتمال رخداد خطا در آن ها بسیار پایین است، اما در صورتی که عامل فروش اطمینان دارد شخصی را به کارن کارت ارجاع داده است و آن شخص نیز خرید خود را در کارن کارت کامل نموده ، ولی پورسانت عاملیت فروش در برای شخص عامل فروش به همراه تاریخ خرید ارجاع شده، درج نشده است، و به اصطلاح پورسانت عاملیت فروش محاسبه نشده است، عامل فروش میبایست تا قبل از ۶۰ روز گزارش عاملیت فروش مفقود شده را به کارن کارت اطلاع دهد تا کارشناسان کارن کارت مورد را سریعا بررسی و پورسانت را به حساب عامل فروش اضافه کنند، بدیهی است که پس از ۶۰ روز امکان پیگیری تراکنشات و سفارشات وجود نخواهد داشت.

5- حفظ حریم شخصی مشترکین ارجاع شده و عامل فروش به دلیل سیاست های حفظ حریم شخصی مشترکین، باتوجه به این که عاملان فروش نیز مشترک کارن کارت محسوب می شود، کارن کارت به هیچ عنوان اطلاعات تماس عاملان فروش فعال خود را بدون رضایت آن ها در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی دهد، کارن کارت به هیچ عنوان میزان درآمد های کسب شده توسط یک عامل فروش را به شخص یا سازمانی دیگر اطلاع نمی دهد، کارن کارت به هیچ عنوان به استعلام های وضعیت عاملان فروش پاسخ نمی دهد، مثلا کارن کارت به پیام هایی همچون پیام های مقابل به هیچ وجه پاسخ نمی دهد. ( پیام: شنیده ام آقای پوریا عامل فروش فعال کارن کارت است و درآمد ماهانه بسیار سنگینی از طریق عاملیت فروش برای کارن کارت بدست می آورد، آیا ایشان و درآمدشان را تایید می کنید؟ ) کارن کارت به هرنوع استعلام، درمورد وضعیت عاملان فروش خود پاسخ نمی دهد زیرا ما به آن ها متعهد شده ایم که درآمد و هویت آن ها کاملا مخفیانه باقی بماند.

6- تغییرات

باتوجه به رخداد مواردی خاص و در گاهی اوقات پیدایش تقلب های جدید که توسط کارشناسان کارن کارت کشف می گردند، این قوانین ممکن است گاهی اوقات تغییر و بروزرسانی شوند تا میزان تخلفات و خطا های سیستمی را به حداقل خود برسد، عامل فروش کارن کارت با ثبت نام در سیستم عاملیت فروش، به کارن کارت رضایت می دهد که در هر زمان بنا به صلاحدید این توافقنامه را در جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و بقا در ادامه فعالیت عاملیت فروش بروز رسانی کند، تاریخ آخرین بروز رسانی قوانین عاملیت فروش در پایین این صفحه مشخص است، در صورتی که عامل فروش متوجه شد که تاریخ بروزرسانی قوانین تغییر یافته است میبایست مجددا آن را مطالعه کند و سیاست های عاملیت فروش خود را با آن وفق دهد.

تاریخ بروز رسانی 14 شهریور 1400

هنگامی که کاربر فعال توسط شما به کارن کارت معرفی می شود در حقیقت شما عامل فروش محسوب می شوید و مشمول دریافت پورسانت عاملیت فروش به شرح زیر خواهید شد:

به ازای فروش هر یک از خدمات کارن کارت (کارت ویزیت الکترونیک شخصی، کارت ویزیت سازمانی و وفاداری مشتریان) عامل فروش شما 30 درصد پورسانت از هر فروش خواهد شد.

در ازای فروش 30 عدد کارت ویزیت الکترونیکی شخصی یا معادل فروش 90 میلیون ریال ، 5 درصد پورسانت بیشتر دریافت می کند.


کارت ویزیت الکترونیک شخصی 300 هزار تومان با 200 پیامک رایگان

طرح وفاداری مشتری 200 هزار تومان (حداقل یک کارت ویزیت فعال نیاز دارد)

کارت ویزیت سازمانی بصورت یک پکیج می باشد به شرح زیر:


تعداد نفرات تا 5 نفر تا 20 نفر بالای 20 نفر
تعداد پیامک 500 2000 10000
قیمت (ریال) 4.900.000 19.000.000 29.000.000

نحوه پرداخت پورسانت به دو روش می باشد:

روش اول:
به شکل نقد می باشد که به ازای هر فروش 30 درصد به حساب بانکی اعلام شده در زمان ثبت نام عامل فروش واریز می گردد.

روش دوم:
پرداخت از اعتبار میباشد. با هربار فروش کارن کارت، به صورت آنلاین یا کارت به کارت، کد عامل فروش به صورت خودکار به میزان 30 درصد از فروش شارژ میگردد، و در فروش پنجم عامل فروش میتواند مبلغ کارن کارت را به صورت نقدی از کاربر دریافت نموده و گزینه پرداخت از اعتبار را برای کاربر انتخاب نماید. به این صورت بعد از فروش هر 4کارت، در فروش پنجم، تسویه حساب عامل فروش انجام میشود.

امروزه استفاده از کارت ویزیت‌ های چاپی منسوخ شده است. آنها برای مدت کمی کاربرد خواهد داشت. بهترین جایگزین، کارت ویزیت الکترونیکی است. کارت ویزیت الکترونیکی به شما اجازه می‌دهد تا ارتباطی دو سویه با مشتریانتان برقرار کنید و بتوانید تجربه بهتری در فروش رقم بزنید.

تیم طراحی سایت ما قبل از شروع هر کاری کاملا به نیازهای شما گوش می‌دهد و جای هیچ گونه نگرانی را برایتان باقی نمی‌گذارد. اولویت‌های ما با توجه به نیازهای شما شکل می‌گیرد و سپس دست به کار می‌شویم.

بی شک شما هر لحظه که اطلاعات یا محصول و یا هر چیزی را در گوگل جستجو میکنید به دنبال بهترین نتیجه و بهترین محتوا در مورد آن کلمه سرچ شده هستید ، گوگل هم همینطور …
موتورهای جستجو بخصوص گوگل، وب سایتهایی را ارزشمند میداند که محتوای بکر و مفید دارند از این رو محتوا سازی بر اساس الگوریتم های گوگل سئو سایت شما را به طرز غیر قابل باوری بالا خواهد برد طوریکه شما از نتایج بدست آمده شگفت زده خواهید شد.
تیم محتوا ساز کارن کارت مقالاتی را بر اساس اصول سئو برای وب سایت شما تولید میکند که بهترین امتیازات را از الگوریتم های گوگل دریافت میکنید.

یکی از نیازهایی که بسیاری از کسب و کارها آن را احساس می‌کنند اما نیروی متخصص مناسبی را برای آن پیدا نمی‌کنند، خدمات تولید محتوا است. کارن کارت با همراهی چند صد مترجم، ویراستاری و نویسنده متخصص در زمینه‌های مختلف، در دو نوع ترجمه‌ای و تالیفی به کسب‌وکارهای بزرگی در زمینه‌ی تولید محتوای متنی کمک می‌کند. نویسندگان کارن کارت علاوه بر آشنایی تخصصی با ترجمه، اصول ویراستاری و سئو، محتواهایی کاربردی و مطابق با استانداردهای سئو را به کسب‌وکارها تحویل خواهند داد. این مطالب مطابق با استراتژی محتوایی کسب‌وکار قابل طراحی خواهد بود.

با یک ثبت نام رایگان و طی کردن چند مرحله ساده می توانید به راحتی کسب درآمد کنید.

برای اینکه در کارن کارت به عنوان عامل فروش فعالیت کنید بر روی دکمه عضویت کلیک کنید و اطلاعات لازم را تکمیل کنید.

پس از ثبت نام در سایت کارن کارت برای آشنایی با خدمات و آموزش اصول بازاریابی دیجیتال به گروه واتساپ ویژه عاملین فروش مراجعه کنید و به فیلم و راهنمای آموزشی هر بخش دسترسی پیدا کنید. در پایان هر هفته جلسات مشاوره ای برای اشنایی بیشتر با خدمات و رفع مشکلات برگزار میشود تا بتوانید به خوبی به تمامی خدمات ارزشمند کارن کارت آشنا شویدو بتوانید فروش فوق العاده ای را تجربه کنید.