کارت ویزیت سازمانی کارن کارت

یکی از آداب معاشرت هایی که در جلسات و دیدار های رسمی بسیار مرسوم و مهم است، رد و بدل کردن کارت ویزیت، بین افراد حاضر در جلسه می باشد. جدا از اینکه اولین برخورد مهمترین تأثیر در ملاقات ها را دارد و بسیار با اهمیت است، کارت‌ ویزیت ها می توانند در این امر کمک نموده و به صورت واضح و مشخص اطلاعات را در اختیار دیگران قرار دهند تا اگر چندی بعد افراد تصمیم گرفتند از محصول و یا خدمات یکدیگر بهره ببرند، مرجعی در اختیارشان باشد که امکان دسترسی را آسان کند.

کارت ویزیت ها چهره ی کسب و کار افراد را نمایش می دهند، ارائه کارت ویزیت کمک می کند تا در ذهن دیگران ماندگار شوید.

سازمان ها، مراکز اداری، شرکت های تجاری و ... برای اعضای خود اعم از : مدیر عامل، هیئت مدیره، اعضای فروش و ... کارت ویزیت چاپ می کنند تا کارکنان شان بتوانند از آنها در جلسات حضوری و بازدید های خود استفاده نمایند.

این کار با توجه به تعداد اعضا و چشم انداز طولانی مدت، اغلب با تیراژ های بالایی انجام می شود و چاپ کارت ویزیت با این حجم اغلب با مشکلات زیادی همراه است. مانند: هزینه های طراحی، چاپ، آماده نشدن به موقع و.... و یا حتی ممکن است سمت شخصی تغییر کرده یا محل کارش عوض شود ویا حتی شخصی بازنشسته و دیگری جایگزنش گردد و در نتیجه تمامی کارت ویزیت های چاپ شده این اشخاص بلااستفاده شده و باید کارت جدید جاگزین آن شود. گاها حتی طرح کارت ها قدیمی شده و باید طراحی جدیدی صورت گیرد که این موضوع هم مستلزم هزینه مجدد می باشد.

کارن کارت با در نظر گرفتن تمامی این مشکلات، راه حلی را با عنوان کارت ویزیت سازمانی ارائه نموده که این راه حل، پایانی برای این نوع معضلات است.

در کارت ویزیت الکترونیکی سازمانی کارن کارت، می توانید علاوه بر اطلاعات اصلی خود سازمان و یا شرکت، به تعداد اعضای آن نیز کارت ویزیت ثبت نمایید، مشخصات و اطلاعاتشان را ثبت نموده و به صورت نا محدود برای هر شخص ویرایش انجام دهید. با کارت ویزیت الکترونیکی سازمانی کارن کارت دیگر نیازی به طراحی، چاپ و ... نخواهید داشت و همیشه در دسترس خواهید بود. کارن کارت بدون نیاز به اپلیکیشن است و علاوه بر ثبت اطلاعات شما بر روی تلفن همراه افراد، شما نیز بانک اطلاعاتی از آنها خواهید داشت.

تنظیم و تکمیل
به اشتراک گذاری
ذخیره سازی اطلاعات شما در گوشی مشتریان

ما، کارن کارت سازمانی را برای تمامی سازمان ها اعم از: بانک ها، بیمارستان ها، مراکز علمی، دانشگاه ها، شرکت های تجاری و ... توصیه می کنیم.