کارت ویزیت، جزء اصلی تمامی کسب و کارها در سراسر جهان است. سال‌هاست که افراد به محض شروع کسب و کار خود، به فکر طراحی و چاپ کارت ویزیت می افتند. طبق تحقیقات انجام شده، 88 درصد افرادی که کارت ویزیت کاغذی دریافت می‌کنند، نهایتاً تا 1 هفته کارت ویزیت را پیش خود نگهداری می‌کنند. بعد از آن یا کارت مفقود شده یا توسط خود فرد دور انداخته می‌شود. استفاده از کارت ویزیت کاغذی محدودیت‌ها و معایبی دارد که برخی از آن‌ها را نام می‌بریم.

 • برخی از معایب استفاده از کارت ویزیت کاغذی:
  • هزینه زیاد، جهت طراحی و چاپ کارت ویزیت کاغذی.
  • کارت‌هایویزیت کاغذی حجیم و جاگیر هستند.
  • محدودیت در نوشتار متن کارت ویزیت دارند.
  • قابلویرایش نیستد و با تغییر آدرس، شماره تماس یا شبکه‌های اجتماعی نیاز به طراحی و پرداخت هزینه مجدد دارند.
  • کارت‌هایویزیت کاغذی دوستدار محیط زیست نیستند.
  • اکثر کارتویزیت‌ها بعد از دریافت توسط مشتریان دور انداخته می‌شوند یا گم می‌شوند.

 

با پیشرفت علم و تکنولوژِی و استفاده از فضاهای دیجیتال مارکتینگ برای گسترش کسب و کار و ناکارآمدتر شدن روش‌های قدیمی ما بر آن شدیم تا کارت ویزیتی ایجاد کنیم تا با علم روز پیش رویم و بتواند جایگزین مناسبی بجای کارت ویزیت کاغذی باشد.

 • مزایای کارت ویزیت آنلاین کارن کارت
 1.  یکبار خرید کارت ویزیت برای تمامی عمر: با خرید کارن کارت یکبار هزینه طراحی و خرید کارت ویزیت را پرداخت میکنید و مادام العمر از مزیت های این کارت ویزیت بهرمند میشوید.
 2. امکان جستجو در گوگل:شما بدون نیاز به راه اندازی وب‌سایت و صرف هزینه‌های گزاف برای راه اندازی و سئو نویسی می‌توانید در جستجو گوگل ظاهر شوید و به مخاطب‌های میلیونی دسترسی پیدا کنید به طور مثال می‌توان به آرایشگاه آسمانه، فروشگاه بوکله و کانون والیبال علم و تکنیک اشاره کرد که هیچ وب‌سایتی ندارد به خاطر استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی کارن کارت در صفحه اول گوگل ظاهر می‌شوند.  
 3. بارگذاری سریع:سرعت بارگذاری اغلب سایت‌ها بسیار کند است و بازدید کنندگان قبل بارگذاری کامل از سایت خارج می‌شوند پس بارگذاری سریع سهم بسزایی در جلوگیری از ریزش مخاطبین دارد.
 4. ذخیره اتوماتیک مخاطبین:بازدیدکنندگان کارت ویزیت، قادرند با گزینه ذخیره مخاطبین به صورت اتوماتیک شماره تماس و اطلاعات شما را بر روی گوشی خود ذخیره کنند.
 5. گالری تصاویر و مدیا:در کارت ویزیت کاغذی امکان استفاده از عکس‌های متفاوت و ویدئوها وجود ندارد ولی کارن کارت این امکان را به شما می‌دهد که فعالیت‌ها و پروژه ها و محصولات خود را به نمایش بگذارید و این کار باعث اعتماد بیشتر مشتریان خواهد شد. 
 6. قابلیت ویرایش کارت ویزیت: در کارت ویزیت کاغذی اگر آدرس یا شماره تماس تغییر کند امکان ویرایش آن وجود ندارد ولی شما با کارن کارت می‌توانید به دفعات اطلاعات کارت ویزیتتان را تغییر دهید. ویرایش آنلاین نقطه متمایز کارت ویزیت دیجیتال می‌باشد.
 7. امکان اشتراک گذاری: در کارت ویزیت آنلاین کارن کارت امکان اشتراک گذاری شبکه‌های مجازی خود را خواهید داشت که باعث سرعت نشر اطلاعات و خدمات خود در نتیجه جذب مشتریان بیشتری می‌شود.
 8. ماندگاری دائمی: از معایب کارت ویزیت‌ها و کاتالوگ‌های فیزیکی مفقود شدن، پارگی، و از بین رفتن آنهاست. کارت ویزیت الکترونیکی با قابلیت ماندگاری دائمی باعث کاربردی‌تر شدن و در دسترس تر بودنتان می‌شود.
 9. چیدمان واکنش گرا: برخورداری از ساختار منعطف جهت نمایش صحیح در تمام دستگاه از قبیل موبایل، کامپیوتر، تبلت بدون نیاز به نصب اپلیکیشن.
 10. اختصاص کد QR برای دسترسی سریع: امروزه استفاده از code QR بسیار کاربردی شده و کارن کارت نیز این امکان را در اختیار شما قرار داده تا با اسکن این کد و ارسال پیامک تمامی اطلاعات کارت ویزیت برای مشتریانتان ارسال شود.
 11. امکان ایجاد باشگاه مشتریان : نقطه قوت و یکی از بهترین امکانات کارن کارت ایجاد ارتباط دو طرفه بین شما و مشتریانتان می‌باشد. کارت ویزیت کاغذی ارتباط یک طرفه‌ای است که شماره تماس یا آدرس خود را به مشتریان داده و هیچ دسترسی به مشتریان خود ندارید. کارن کارت با استفاده از نرم افزار مدیریت مشتریان به شما این امکان را می‌دهد که شماره تمامی افرادی که کارت ویزیت شمار را مشاهده کرده‌اند را ذخیره کنید و بتوانید با این مشتریان، هدفمند در ارتباط باشید
 12. ارسال پیامک انبوه به مخاطبین:با استفاده از این قابلیت به شکل هدفمند و به مخاطبین خود پیامک ارسال کنید. فرض کنید شما از زمانی که شغل خود را راه اندازی کرده بودید شماره مشتریان خود را داشتید فکر می‌کنید تا به امروز چه تعداد مشتری و لیست مخاطب هدفمندی را دارا بودید. ارسال پیامک هدفمند به معنی کاهش هزینه و جذب مشتری بیشتر می‌باشد.
 13. ارسال پیامکسفارشی سازی شده: شما می‌توانید بعد از خرید کارن کارت لیست پیامک‌های مناسبتی آماده رفته و یا پیامک خود را در تاریخ مشخص طراحی کنید. تعداد و مناسبت پیامک‌ها را مشخص کنید و پنل خود را شارژ کنید. کارن کارت درمناسبت‌های مشخص شده به طور خود کار پیامک‌ها را ارسال می‌کند.
 14. افزودن لیست مخاطبین از طریق اکسل:در صورتی که شماره تماس مشتریان خود را دارید و اقدام به خرید کارت ویزیت کارن کارت نموده‌اید می‌توانید از طریق برنامه اکسل لیست مشتریان خود را به باشگاه مشتریان خود اضافه کنید.
 15. طراحی پیامک:شما می‌توانید متن پیامک خدماتی یا تبلیغاتی خود را طراحی کنید و تاریخ و زمان ارسال آن را مشخص کنید.
 16. قرعه کشی از لیست مخاطبین:کارن کارت این امکان را به شما می‌دهد که در بازه زمانی مشخص و به تعداد مورد نظر از لیست مخاطبانتان قرعه کشی انجام دهید.
 17. قراردان لینک وب‌سایت:در صورتی که شما وب‌سایت از قبل داشته‌اید یا جدیداً ایجاد کرده‌اید می‌توانید آدرس وب‌سایت خود را در متن کارت ویزیت خود قرار دهید.
 18. کمک به محیط زیست:با حذف کارت ویزیت‌های کاغذی در حفظ محیط زیست تلاش نموده‌ایم و برای نجات زمین زیبامون تلاش نموده‌ایم.
 19. مسیریابی راحت:کارت ویزیت الکترونیکی امکان قرار دادن موقعیت مکانی و استفاده از نرم افزارهای مسیریابی را دارد و شما و مشتریانتان را از دردسر پیدا نکردن آدرس فروشگاه یا کسب و کارتان نجات خواهد داد.