قوانین و مقررات کارت ویزیت الکترونیکیکارت ویزیت الکترونیک کارن کارت با آدرس وب سایت karenkart.com برای کاربران و تمام علاقه مندان به خدمات خود امکانی را فراهم آورده است تا مشترکین قادر باشند از فروش سرویس های کارن کارت به کسب درآمد بپردازند. این امکان را کسب درآمد از کارن کارت یا مشارکت در فروش یا Affiliate Marketingمی نامیم، که تمام مراحل انجام این کار در قالب قوانین موجود در بند های ذیل محدود و کنترل شده اند، شما قبل از شروع فرآیند عاملیت فروش برای کارن کارت می بایست تمام این قوانین را به صورت دقیق مطالعه نمایید. در صورتی که در سیستم عاملیت فروش کارن کارت عضو شوید به این معنی است که تمامی موارد موجود در این توافقنامه را پذیرفته و نسبت به اجرای تمام آن ها به شکل صحیح متعهد می شوید. عامل فروش کارن کارت در هنگام ثبت نام موظف است اطلاعات خود را به صورت صحیح و دقیق وارد کند بدیهی است در صورت عدم ثبت دقیق اطلاعات، کارن کارت مسئولیتی در قبال عواقب ناشی از آن نخواهد داشت. پس از تکمیل ثبت نام در سیستم، به صورت خودکار کد عاملیت فروش به شما تعلق میگیرد که لازم است درهنگام ثبت نام کاربر(مشتری) از طریق عامل فروش، کد مربوطه در قسمت تعیین شده ثبت گردد،


شرح قوانین:

۱- الزامات پرداخت پورسانت

الف. هنگامی که کاربری توسط شما به کارن کارت ارجاع داده میشود در حقیقت شما عامل فروش کارن کارت محسوب می شوید و مشمول پورسانت عاملیت فروش خواهید شد مشروط به این که کاربر اقدام به خرید(فعال سازی) یکی از سرویس های سایت نماید. حد اقل فروش کارن کارت در ماه اول (برای شمولیت پورسانت)، تعداد 5 عدد میباشد.


ب.کارن کارت به دو صورت ارائه میگردد: کارت ویزیت شخصی و کارت ویزیت سازمانی. مبلغ هرکارت ویزیت شخصی حداقل 300 هزار تومان است. کارت ویزیت سازمانی به صورت پکیج های زیر میباشد:

تعداد نفرات تا 5 نفر تا 20 نفر بالای 20 نفر
تعداد پیامک 500 2000 10000
قیمت (ریال) 4.900.000 19.000.000 29.000.000

عامل فروش به ازای هر فروش 30درصد پورسانت دریافت میکند.


پ. نحوه دریافت مبلغ کارن کارت از کاربر(مشتری) به 3 صورت: آنلاین، کارت به کارت و پرداخت از اعتبار میباشد. با هربار فروش کارن کارت، به صورت آنلاین یا کارت به کارت، کد عامل فروش به صورت خودکار به میزان 30 درصد از فروش شارژ میگردد، و در فروش پنجم عامل فروش میتواند مبلغ کارن کارت را به صورت نقدی از کاربر دریافت نموده و گزینه پرداخت از اعتبار را برای کاربر انتخاب نماید. به این صورت بعد از فروش هر 4کارت، در فروش پنجم، تسویه حساب عامل فروش انجام میشود.


ت. در صورتی که در شرایط خاص و پس از فروش حداقل 4 کارت ویزیت (میزان اولیه) عامل فروش بخواهد پورسانت وی از طریق شرکت به او پرداخت گردد، موظف است اطلاعات دقیق حساب بانکی خود را به کارن کارت ارائه نماید و در صورت اشتباه بودن موارد ارسال شده، کارن کارت، هیچ مسئولیتی در قبال عواقب آن نخواهد داشت. همچنین کارن کارت تنها قادر است مبلغ پورسانت را به شماره شبای حساب بانکی آن شخص ارسال کند در صورت درخواست عامل فروش برای پرداخت مبلغ به صورت کارت به کارت، کارمزد انتقال بین بانکی از مبلغ توافق شده کسر می گردد.


ج. عملیات های عاملیت فروش و محاسبه پورسانت در کارن کارت به صورت سیستمی هستند و احتمال رخداد خطا در آن ها بسیار پایین است، اما در صورتی که عامل فروش اطمینان دارد شخصی را به کارن کارت ارجاع داده است و آن شخص نیز خرید خود را در کارن کارت کامل نموده ، ولی پورسانت عاملیت فروش در برای شخص عامل فروش به همراه تاریخ خرید ارجاع شده، درج نشده است، و به اصطلاح پورسانت عاملیت فروش محاسبه نشده است، عامل فروش میبایست تا قبل از ۶۰ روز گزارش عاملیت فروش مفقود شده را به کارن کارت اطلاع دهد تا کارشناسان کارن کارت مورد را سریعا بررسی و پورسانت را به حساب عامل فروش اضافه کنند، بدیهی است که پس از ۶۰ روز امکان پیگیری تراکنشات و سفارشات وجود نخواهد داشت.


د. چنانچه عامل فروش ماهیانه بیش از 30 کارت ویزیت را ثبت نموده و همه ی آنها فعال شده باشند، مبلغی مازاد بر پورسانت، به عنوان پاداش به وی تعلق خواهد گرفت.


۲- بازگشت و تنزیل خدمات

الف. چنانچه یکی از افرادی که از طریق عامل فروش با کارن کارت آشنا شده باشد و سرویس خود را به صورت یکساله خریداری کند و پس از مدتی آن را به ماهانه، سه ماهه، و یا شش ماهه تنزیل دهد، با الگوریتم های مشخص از میزان پورسانت محاسبه شده برای عامل فروش بابت آن سفارش، نیز کسر خواهد شد.


ب. درصورتی که یکی از ارجاع شدگان از عاملیت فروش، سرویسی از کارن کارت خریداری کند و پس از مدت زمان اندکی آن را لغو و هزینه خود را عودت بگیرید، پورسانت عاملیت فروش آن سرویس نیز از حساب عامل فروش کسر خواهد شد.


۳- حفظ حریم شخصی مشترکین ارجاع شده و عامل فروش

به دلیل سیاست های حفظ حریم شخصی مشترکین، باتوجه به این که عاملان فروش نیز مشترک کارن کارت محسوب می شود، کارن کارت به هیچ عنوان اطلاعات تماس عاملان فروش فعال خود را بدون رضایت آن ها در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی دهد، کارن کارت به هیچ عنوان میزان درآمد های کسب شده توسط یک عامل فروش را به شخص یا سازمانی دیگر اطلاع نمی دهد، کارن کارت به هیچ عنوان به استعلام های وضعیت عاملان فروش پاسخ نمی دهد، مثلا کارن کارت به پیام هایی همچون پیام های مقابل به هیچ وجه پاسخ نمی دهد.(پیام: شنیده ام آقای پوریا عامل فروش فعال کارن کارت است و درآمد ماهانه بسیار سنگینی از طریق عاملیت فروش برای کارن کارت بدست می آورد، آیا ایشان و درآمدشان را تایید می کنید ؟) کارن کارت به هرنوع استعلام، درمورد وضعیت عاملان فروش خود پاسخ نمی دهد زیرا ما به آن ها متعهد شده ایم که درآمد و هویت آن ها کاملا مخفیانه باقی بماند.


۴- تغییرات

باتوجه به رخداد مواردی خاص و در گاهی اوقات پیدایش تقلب های جدید که توسط کارشناسان کارن کارت کشف می گردند، این قوانین ممکن است گاهی اوقات تغییر و بروزرسانی شوند تا میزان تخلفات و خطا های سیستمی را به حداقل خود برسد، عامل فروش کارن کارت با ثبت نام در سیستم عاملیت فروش، به کارن کارت رضایت می دهد که در هر زمان بنا به صلاحدید این توافقنامه را در جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و بقا در ادامه فعالیت عاملیت فروش بروز رسانی کند، تاریخ آخرین بروز رسانی قوانین عاملیت فروش در پایین این صفحه مشخص است، در صورتی که عامل فروش متوجه شد که تاریخ بروزرسانی قوانین تغییر یافته است میبایست مجددا آن را مطالعه کند و سیاست های عاملیت فروش خود را با آن وفق دهد.


تاریخ بروز رسانی 16 شهریور 1399