قوانین و مقررات کارت ویزیت الکترونیکیکارت ویزیت الکترونیک کارن کارت با آدرس وب سایت karenkart.com برای کاربران و تمام علاقه مندان به خدمات خود امکانی را فراهم آورده است تا مشترکین قادر باشند از فروش سرویس های کارن کارت به کسب درآمد بپردازند. این امکان را کسب درآمد از کارن کارت یا بازاریابی affiliate می نامیم، که تمام مراحل انجام این کار در قالب قوانین موجود در بند های ذیل محدود و کنترل شده اند، شما قبل از شروع فرآیند بازاریابی برای کارن کارت می بایست تمام این قوانین را به صورت دقیق مطالعه نمایید. در صورتی که در سیستم بازاریابی کارن کارت عضو شوید به این معنی است که تمامی موارد موجود در این توافقنامه را پذیرفته و نسبت به اجرای تمام آن ها به شکل صحیح متعهد می شوید. بازاریاب کارن کارت در هنگام ثبت نام موظف است اطلاعات خود را به صورت صحیح و دقیق وارد کند بدیهی است در صورت عدم ثبت دقیق اطلاعات، کارن کارت مسئولیتی در قبال عواقب ناشی از آن نخواهد داشت. پس از تکمیل ثبت نام در سیستم، به صورت خودکار کد بازاریابی به شما تعلق میگیرد که لازم است درهنگام ثبت نام کاربر(مشتری) از طریق بازاریاب، کد مربوطه در قسمت تعیین شده ثبت گردد،


شرح قوانین:

۱- الزامات پرداخت پورسانت

الف. هنگامی که کاربری توسط شما به کارن کارت ارجاع داده میشود در حقیقت شما بازاریاب کارن کارت محسوب می شوید و مشمول پورسانت بازاریابی خواهید شد مشروط به این که کاربر اقدام به خرید(فعال سازی) یکی از سرویس های سایت نماید. حد اقل فروش کارن کارت در ابتدا(برای شمولیت پورسانت)، تعداد 5 عدد میباشد.


ب.کارن کارت به دو صورت ارائه میگردد: کارت ویزیت شخصی و کارت ویزیت سازمانی. مبلغ هرکارت ویزیت شخصی 200 هزار تومان است. کارت ویزیت سازمانی به صورت پکیج های: سه ماهه، شش ماهه و یکساله میباشد که مبلغ هرکدام به ترتیب 300 هزار،550 هزار و 1050000 تومان است، بازاریاب به ازای هر فروش 20درصد پورسانت دریافت میکند.


پ. نحوه دریافت مبلغ کارن کارت از کاربر(مشتری) به 3 صورت: آنلاین، کارت به کارت و پرداخت از اعتبار میباشد. با هربار فروش کارن کارت، به صورت آنلاین یا کارت به کارت، کد بازاریاب به صورت خودکار به میزان 20 درصد از فروش شارژ میگردد، و در فروش ششم بازاریاب میتواند مبلغ کارن کارت را به صورت نقدی از کاربر دریافت نموده و گزینه پرداخت از اعتبار را برای کاربر انتخاب نماید. به این صورت بعد از فروش هر5 کارت، در فروش ششم، تسویه حساب بازاریاب انجام میشود.


ت. در صورتی که در شرایط خاص و پس از فروش حداقل 5 کارت ویزیت (میزان اولیه) بازاریاب بخواهد پورسانت وی از طریق شرکت به او پرداخت گردد، موظف است اطلاعات دقیق حساب بانکی خود را به کارن کارت ارائه نماید و در صورت اشتباه بودن موارد ارسال شده، کارن کارت، هیچ مسئولیتی در قبال عواقب آن نخواهد داشت. همچنین کارن کارت تنها قادر است مبلغ پورسانت را به شماره شبای حساب بانکی آن شخص ارسال کند در صورت درخواست بازاریاب برای پرداخت مبلغ به صورت کارت به کارت، کارمزد انتقال بین بانکی از مبلغ توافق شده کسر می گردد.


ج. عملیات های بازاریابی و محاسبه پورسانت در کارن کارت به صورت سیستمی هستند و احتمال رخداد خطا در آن ها بسیار پایین است، اما در صورتی که بازاریاب اطمینان دارد شخصی را به کارن کارت ارجاع داده است و آن شخص نیز خرید خود را در کارن کارت کامل نموده ، ولی پورسانت بازاریابی در برای شخص بازاریاب به همراه تاریخ خرید ارجاع شده، درج نشده است، و به اصطلاح پورسانت بازاریابی محاسبه نشده است، بازاریاب میبایست تا قبل از ۶۰ روز گزارش بازاریابی مفقود شده را به کارن کارت اطلاع دهد تا کارشناسان کارن کارت مورد را سریعا بررسی و پورسانت را به حساب بازاریاب اضافه کنند، بدیهی است که پس از ۶۰ روز امکان پیگیری تراکنشات و سفارشات وجود نخواهد داشت.


د. چنانچه بازاریاب ماهیانه بیش از 20 کارت ویزیت را ثبت نموده و همه ی آنها فعال شده باشند، مبلغی مازاد بر پورسانت، به عنوان پاداش به وی تعلق خواهد گرفت.


۲- بازگشت و تنزیل خدمات

الف. چنانچه یکی از افرادی که از طریق بازاریاب با کارن کارت آشنا شده باشد و سرویس خود را به صورت یکساله خریداری کند و پس از مدتی آن را به ماهانه، سه ماهه، و یا شش ماهه تنزیل دهد، با الگوریتم های مشخص از میزان پورسانت محاسبه شده برای بازاریاب بابت آن سفارش، نیز کسر خواهد شد.


ب. درصورتی که یکی از ارجاع شدگان از بازاریابی، سرویسی از کارن کارت خریداری کند و پس از مدت زمان اندکی آن را لغو و هزینه خود را عودت بگیرید، پورسانت بازاریابی آن سرویس نیز از حساب بازاریاب کسر خواهد شد.


۳- حفظ حریم شخصی مشترکین ارجاع شده و بازاریاب

به دلیل سیاست های حفظ حریم شخصی مشترکین، باتوجه به این که بازاریابان نیز مشترک کارن کارت محسوب می شود، کارن کارت به هیچ عنوان اطلاعات تماس بازاریابان فعال خود را بدون رضایت آن ها در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی دهد، کارن کارت به هیچ عنوان میزان درآمد های کسب شده توسط یک بازاریاب را به شخص یا سازمانی دیگر اطلاع نمی دهد، کارن کارت به هیچ عنوان به استعلام های وضعیت بازاریابان پاسخ نمی دهد، مثلا کارن کارت به پیام هایی همچون پیام های مقابل به هیچ وجه پاسخ نمی دهد.(پیام: شنیده ام آقای پوریا بازاریاب فعال کارن کارت است و درآمد ماهانه بسیار سنگینی از طریق بازاریابی برای کارن کارت بدست می آورد، آیا ایشان و درآمدشان را تایید می کنید ؟) کارن کارت به هرنوع استعلام، درمورد وضعیت بازاریابان خود پاسخ نمی دهد زیرا ما به آن ها متعهد شده ایم که درآمد و هویت آن ها کاملا مخفیانه باقی بماند.


۴- تغییرات

باتوجه به رخداد مواردی خاص و در گاهی اوقات پیدایش تقلب های جدید که توسط کارشناسان کارن کارت کشف می گردند، این قوانین ممکن است گاهی اوقات تغییر و بروزرسانی شوند تا میزان تخلفات و خطا های سیستمی را به حداقل خود برسد، بازاریاب کارن کارت با ثبت نام در سیستم بازاریابی، به کارن کارت رضایت می دهد که در هر زمان بنا به صلاحدید این توافقنامه را در جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و بقا در ادامه فعالیت بازاریابی بروز رسانی کند، تاریخ آخرین بروز رسانی قوانین بازاریابی در پایین این صفحه مشخص است، در صورتی که بازاریاب متوجه شد که تاریخ بروزرسانی قوانین تغییر یافته است میبایست مجددا آن را مطالعه کند و سیاست های بازاریابی خود را با آن وفق دهد.


تاریخ بروز رسانی 1 بهمن 97