کارآفرین کیست؟
اینفوگرافیک

کارآفرین کیست؟

در این روزها که بیشتر در خصوص کارآفرینی و استارتاپ صحبت میشه شاید براتون جالب باشه بدونید کارآفرین به چه کسی گفته میشود؟ کارآفرین کیست؟

کارآفرین کیست؟

کارآفرین کیست؟ «کارآفرین کسی است که کسب‌وکار خود را به راه انداخته باشد»، این عبارتی است که بیشتر افراد با آن موافقند. اما در این جمله اطلاعات چندانی برای پاسخ به پرسش بالا وجود ندارد. ماهیت حقیقی یک کارآفرین فراتر از این تعریف، فردی ریسک‌پذیر و نوآور است که مشتاق خلق مسیری مخصوص به خود در دنیایی است که به تغییر وضعیت موجود روی خوش نشان نمی‌دهد. اگر شما در تب‌و‌تاب راه‌انداختن کسب‌وکاری برای خودتان و کارآفرینی هستید اما نمی‌دانید برای پیمودن این جاده‌های کم‌مسافر چه توانایی‌هایی لازم دارید، این مقاله برای شماست. اینجا مواردی را می‌خوانید که ۱۵ نفر از رهبران تجاری و بنیان‌گذاران شرکت‌های معروف برای تبدیل شدن به یک کارآفرین واقعا موفق، ضروری می‌دانند.

 

کارآفرین کیست؟

سخن برخی کارآفرین های بزرگ:

مایک مالون، بنیانگذار لیواستاک فریمینگ :

«وقتی بحث بر سر این است که چطور یک کارآفرین موفق باشیم، گمان من این است که چنین فردی باید از نظر روانی انسانی محکم باشد. قمارِ کارآفرینی، سنگین و موانعِ سر راه فراوان است. حفظ تمرکز فارغ از موانعی که وجود دارند، مهم‌تر از هر چیزی است. این به این معناست که کارآفرینی یعنی در دست گرفتن همه‌ی اختیار سرنوشت خودتان. اگر این موضوع برای شما اهمیت دارد، پس تمام چالش‌هایی که با وارد گود شدن به فرد وارد می‌شود برای شما تنها بهای ناچیزی است که باید پرداخت کنید.»

جنیفر مک‌دونالد و هیلی کر بنیانگذاران زیپیت بدینگ 

«کارآفرین بودن به معنای هیچ وقت تسلیم نشدن و ارائه‌ی تمام داشته‌ها است زمانی که اوضاع سخت می‌شود. اگر واقعا به کاری که می‌کنید عشق و باور دارید، پس باید جایی که هستید بمانید. کارآفرینی به معنی دانستن همه چیز درباره‌ی کسب‌وکارتان نیست. باید فروتنی پیشه کنید و از سر نفس عمل نکنید. همیشه مشتاق رشد، تغییر و آموختن باشید.»

کارن کارت
کارن کارت، کارت ویزیت الکترونیکی است. به کمک کارت ویزیت الکترونیکی می توانید هم کسب و کار خود را با فیلم و عکس معرفی کنید هم از طریق کارت ویزیت الکترونیکی شماره مخاطبین خود را جمع آوری و یک باشگاه مشتریان بسازید.کارت ویزیت الکترونیکی جایگزین مناسبی است برای کارت ویزیت های کاغذی که پس از مدت کوتاهی دور انداخته می شوند. کارن کارت یک کارت ویزیت الکترونیکی دیجیتال است که به شما قابلیت ارسال پیامک به مخاطبین را هم می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *