پیشی گرفتن جف بزوس از بیل گیتس در لیست ثروتمندان جهان
اخبار

پیشی گرفتن جف بزوس از بیل گیتس

براساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، جف بزوس، موسس آمازون اکنون ثروتی با ارزش ۱۵۰ میلیارد دلار (۱۱۳ میلیارد پوند) دارد.ارزش خالص ثروت  جف بزوس طی ۱۲ ماه گذشته بیش از ۶۰ میلیارد دلار افزایش یافته و او خود را ثروتمند ترین مرد جهان می داند.

جایگاه کنونی اش او را بالاتر از بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت قرار می دهد، که قبلا  در اول  لیست ثروتمندان جهان  در سال ۱۹۹۹ بود.

ثروت آقای گیتس به ارزش ۱۰۰ میلیارد دلار بود که امروزه  به حدود ۱۴۹ میلیارد دلار رسیده و  با  احتساب تورم تنظیم شده است.

آقای گیتس در حال حاضر در رتبه دوم قرار دارد و ارزش ثروت او  ۹۵ میلیارد دلار می باشد  که از سال ۱۹۹۶، دارای ۷۰۰ میلیون سهام مایکروسافت  و ۲٫۹ میلیارد سرمایه نقدی می باشد. همچنین، بلومبرگ گزارش داد که او پول و دارایی خود را به بنیاد بیل و ملیندا گیتس داده است.

 آقای بزوس می گوید که او سالانه حدود ۱ میلیارد دلار از سهام آمازون را به فروش می رساند تا درپروژه ای برای توسعه سفر فضایی  سرمایه گذاری کند.

این اولین بار نیست که جف بزوس نفر اول لیست ثروتمندان جهان است، در ژوئن ۲۰۱۷، او بلافاصله از بیل گیتس پیشی گرفت، زمانی که سهام آمازون افزایش یافت، اما زمانی که ارزش  سهامش کاهش یافت ، به جایگاه دوم بازگشت.

کارن کارت
کارن کارت، کارت ویزیت الکترونیکی است. به کمک کارت ویزیت الکترونیکی می توانید هم کسب و کار خود را با فیلم و عکس معرفی کنید هم از طریق کارت ویزیت الکترونیکی شماره مخاطبین خود را جمع آوری و یک باشگاه مشتریان بسازید.کارت ویزیت الکترونیکی جایگزین مناسبی است برای کارت ویزیت های کاغذی که پس از مدت کوتاهی دور انداخته می شوند. کارن کارت یک کارت ویزیت الکترونیکی دیجیتال است که به شما قابلیت ارسال پیامک به مخاطبین را هم می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.