وفاداری مشتری را از طریق خدمات مشتری ایجاد .نمایید
مشتری مداری مهارتهای کارآفرینی

وفاداری مشتری را از طریق خدمات مشتری ایجاد نمایید

آیا به دنبال وفاداری مشتری هستید؟ پس شخصی سازی خدمات مشتری را در پیش بگیرید.

نتایج تحقیقات تلوس و لوموس حاکی از این بودند که شخصی سازی خدمات مشتری به عنوان کلیدی برای ایجاد وفاداری مشتری دیده می شود.

ارائه خدمات به مشتریان برجسته و افزایش مشارکت مشتری، دو استراتژی اصلی بوده که شرکت های کوچک برای کسب مزیت رقابتی در حال استفاده از آنها هستند.

توانایی حفظ تعهد به خدمات برجسته برای مشتری در نهایت منجر به وفاداری مشتری در کسب و کار گشته (به ویژه در کسب و کارهایی که صاحب اصلی آن ارایه دهنده خدمات باشد یا تخصص داشته باشد) و به عنوان “تمایز مهم” بین شرکت های کوچک قلمداد می شود.

سه راه برای ایجاد وفاداری مشتری

این سه استراتژی برای کسب و کارهای کوچجک بسیار موفقیت آمیز هستند:

  • تماس مستقیم با مشتریان، درک آنها و نیازهایشان و برقراری ارتباط مداوم
  • هدف قرار دادن بخش های خاص با پیام های بسیار متمرکز برای تأکید بر توانایی های کلیدی؛
  • ارائه امتیازی متفاوت از جانب  کسب و کارتان از قبیل خدمات سریعتر یا ارزانتر
  • وفاداری مشتری را از طریق خدمات مشتری ایجاد .نمایید
    وفاداری مشتری را از طریق خدمات مشتری ایجاد .نمایید

رسانه های اجتماعی به عنوان ابزاری برای افزایش خدمات مشتری

 شرکت های کوچک رسانه های اجتماعی را به عنوان یکی دیگر از ابزارهای ارزشمند برای افزایش خدمات مشتری و مشارکت با مشتریان مورد توجه قرار دادند. آنها متوجه شدند که چگونه رسانه های اجتماعی فرصت های ارتباط فوری با مخاطبان فراوان را فراهم می کنند و موجب ایجاد کسب و کار بیشتر یا ارائه خدمات بهتر مانند استفاده از رسانه های اجتماعی برای یادآوری به مشتریان، پیشنهاداتی با زمان محدود ویا گذاشتن قرار ملاقات با مشتریان می گردند.

 افزایش استفاده از پیام کوتاه برای مشتریان موجب صرفه جویی در زمان شده و فرصتی را برای پیام های سفارشی ویژه ای فراهم می کند که به نیازهای فردی اختصاص یافته  و برای تشویق عضویت در به روز رسانی های تلفن همراه می باشد.

وبلاگ نویسی – برای برقراری ارتباط با مشتریان و همچنین سایر کارآفرینان، جذب بینندگان؛ ارسال ویدیوهای یوتیوب به منظور معرفی کارکنان و توضیح خدمات مختلف و یا ایجاد جوامع آنلاین ضروری است که در آن مشتریان می توانند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

کارن کارت
کارن کارت، کارت ویزیت الکترونیکی است. به کمک کارت ویزیت الکترونیکی می توانید هم کسب و کار خود را با فیلم و عکس معرفی کنید هم از طریق کارت ویزیت الکترونیکی شماره مخاطبین خود را جمع آوری و یک باشگاه مشتریان بسازید.کارت ویزیت الکترونیکی جایگزین مناسبی است برای کارت ویزیت های کاغذی که پس از مدت کوتاهی دور انداخته می شوند. کارن کارت یک کارت ویزیت الکترونیکی دیجیتال است که به شما قابلیت ارسال پیامک به مخاطبین را هم می دهد.

3 پاسخ به “وفاداری مشتری را از طریق خدمات مشتری ایجاد نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.