در مورد کارت ویزیت الکترونیکی بیشتر بدانید
کارت ویزیت الکترونیکی مقالات کارت ویزیت الکترونیکی

در مورد کارت ویزیت الکترونیکی بیشتر بدانید

امروزه برای رونق در کسب و کار خود بهتر است در رابطه با کارت ویزیت الکترونیکی بیشتر بدانید.

همانطور که میدانید، کارت­های ویزیت جزء لاینفک تمامی کسب و کارها در سراسر جهان هستند. مدت­هاست که افراد به محض شروع کسب و کار خود، به فکر طراحی،چاپ و تهیه کارت ویزیت می­افتند.

شاید این کارت­های کاغذی تنها اطلاعات تماس شما را در اختیار مشتریانتان قرار دهد و راهی برای برقراری ارتباط باشد.

اما در طول زمان، به سندی تبدیل می­گردد که نشان دهنده هویت و نام تجاری شما است.

امروزه، جهان به دنبال گزینه­ هایی برای حذف کاغذ می­باشد. راه­ حل­ های دیجیتال به آرامی جایگزین روش­های تبادل اطلاعات با کاغذ می­شوند و این سوال مطرح می­گردد که:

آیا کارت­های ویزیت الکترونیکی می­توانند جایگزینی برای کارت­های کاغذی باشند؟

در مورد کارت ویزیت الکترونیکی بیشتر بدانید
در مورد کارت ویزیت الکترونیکی بیشتر بدانید

 تحقیقات در خصور کارت ویزیت الکترونیکی

طبق تحقیقاتی که در آمریکا صورت گرفته، ۸۸ درصد افرادی که کارت ویزیت کاغذی دریافت می­کنند، نهایت تا ۱ هفته کارت ویزیت را در پیش خود نگهداری می­کنند. بعد از آن یا کارت مفقود شده یا توسط خود فرد دور انداخته می­شود.

در بین این بازه، معمولا افراد فراموش می­کنند که اطلاعات تماس را از روی کارت به دفترچه تلفن، یا مخاطبان تلفن همراه خود اضافه نمایند و برای همیشه امکان ارتباط با کسب و کار را از دست می­دهند.

همچنین، مدیریت داده­ ها در فرم فیزیکی بسیار دشوار بوده بطوری که اگر آدرس کسب و کار تغییر کند یا خط تلفن جدید، اضافه شود یا اشتباهاً آدرس شبکه اجتماعی در کارت ویزیت درج نشده باشد، کارت ویزیت قبلی به نوعی از درجه اعتبار ساقط و مجدد باعث تولید هزینه­ های اضافی برای طراحی، تهیه و چاپ کارت ویزیت می­شود. برای غلبه بر این چالش­ها، کارت ویزیت الکترونیکی تکامل یافته است.

مزایای ارائه کارت­های ویزیت الکترونیکی

تبادل اطلاعات در فرم الکترونیکی، صرفه جویی در چاپ کاغذ، نگهداری آسان و کاهش هزینه،

گیرنده به راحتی می­تواند با یک کلیک اطلاعات را در فهرست مخاطبین، دفتر تلفن همراه اضافه کند و لیست تماس تلفن همراه در هر زمان و مکان بر روی هر دستگاه قابل دسترسی است.

کارن کارت، مجموعه­ ای کامل از ویژگی­ های کارت ویزیت الکترونیک را برای هر نوع کسب وکاری فراهم می­کند تا مخاطبین خود را ذخیره، مدیریت و با آنها ارتباط برقرار کنند.

هیچ تفاوتی ندارد که شما دارای چه شغل یا کسب و کاری هستید، عکاس هستید یا فروشنده، اهل موسیقی هستید یا برای خود شرکت زده اید و یا … “کارت ویزیت الکترونیک کارن کارت” با ایجاد ارتباط دو طرفه بین شما و مشتریانتان، به توسعه شما کمک خواهد کرد.

کارن کارت
کارن کارت، کارت ویزیت الکترونیکی است. به کمک کارت ویزیت الکترونیکی می توانید هم کسب و کار خود را با فیلم و عکس معرفی کنید هم از طریق کارت ویزیت الکترونیکی شماره مخاطبین خود را جمع آوری و یک باشگاه مشتریان بسازید.کارت ویزیت الکترونیکی جایگزین مناسبی است برای کارت ویزیت های کاغذی که پس از مدت کوتاهی دور انداخته می شوند. کارن کارت یک کارت ویزیت الکترونیکی دیجیتال است که به شما قابلیت ارسال پیامک به مخاطبین را هم می دهد.

2 پاسخ به “در مورد کارت ویزیت الکترونیکی بیشتر بدانید

  1. جالب بود، واقعا در این موقعیت بازار باید برای کسب و کارمون بروز بشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *